در برقی اتوماتیک و کرکره
ساخت و نصب کانال پلی یورتان
نمایندگی تفال در تهران
خرید اتو بخار تفال
زودپز تفال
خرید توتون توتون
تشک طبی
طراحي سايت
درباره من
موضوعات
  موضوعي ثبت نشده است
نويسندگان
برچسب ها
عضویت در خبرنامه
  عضویت لغو عضویت

ورود اعضا
  نام کاربری :
  پسورد :

عضویت در سایت
  نام کاربری :
  پسورد :
  تکرار پسورد:
  ایمیل :
  نام اصلی :

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۹:۵۳:۳۶

نياي بازاريابي اينترنتي هميشه در حال رشد و تكامل يافتن مي باشد. اين تغيير متداوم مي تواند اغلب براي مطابقت يافتن ميانگين تاجران اغراق آميز و چالش برانگيز باشد. در ادامه همراه با طراحي سايت باشيد.

بخش هاي بسيار زيادي در بازاريابي آنلاين وجود دارد، از وبلاگ نويسي تا بهينه سازي موتورهاي جستجو، به همين دليل برنامه ريزي در ارتباط با آن ممكن است اندكي چالش برانگيز باشد. در دنياي ديجيتالي كه ما زندگي مي كنيم، همراه شدن با مفاهيم و ايده هاي جديد در استراتژي بازاريابي آنلاين يك اجبار است.

خبر خوش براي شما اين است كه با برنامه ريزي و درك مناسب مي توانيد تجارت تان را با موفقيت رو به رو سازيد. براي مثال، موفقيت بازاريابي آنلاين CHANDLER BOLT را در نظر بگيريد.

اين فرد 21 ساله كالج را رها كرد و يك شركتي را با نام SELF-PUBLISHING SCHOOL آغاز به كار نمود كه به افراد كمك مي كرد تا كتاب هاي شان را در AMAZON منتشر نمايند. با داشتن استراتژي هاي بازاريابي آنلاين به صورت هماهنگ، اين كارآفرين توانست به ميليون ها درآمد در مدت زمان كوتاهي دست يابد.

از اين رو چگونه مي توانيد به اين سطح از موفقيت دست يابيد؟ با جلوگيري از مرتكب شدن به اشتباهات بازاريابي اينترنتي كه در اين جا ليست مي كنيم:


شكست در مطابقت يافتن با سئو و بهينه سازي وب سايت.

بهنيه سازي در موتورهاي جستجو مفهوم اصلي در بازاريابي آنلاين است و بايد در هر مسيري كه در اين زمينه قدم بر مي داريد، مورد ملاحظه قرار بگيرد. سئو و بهينه سازي سايت فراتر از ساخت گروه صحيحي از كلمات و عبارات كليدي مي باشد، اما نياز دارد تا شما به صورت استراتژيك با اين كلمات و عبارات كليدي در محتواهاي وب سايت تان مطاقبت يابيد.

با تحقيقات كلمات كليدي و استفاده از ابرازهاي آناليزي در دسترس تان، بايد براي شما ساخت كلمات و عبارات كليدي كه مخاطبين مد نظرتان به دنبال آن مي باشند، آسان باشد. هر چه در ساخت كلمات كليدي موثرتر عمل كنيد، راحت تر مي توانيد مشتريان واقعي خود را در دنياي آنلاين بيابيد.

استفاده از رسانه هاي اجتماعي به عنوان يك بيلبورد در طراحي سايت اصفهان

هر سيستم عاملي كه شما تجارت تان را در آن مي سازيد يك فرصتي براي شما محسوب مي شود تا برندتان را به دنيا معرفي نماييد. اين مورد گفته شد تا شما به ياد داشته باشيد كه چقدر تبليغات شما اهميت دارد. افراد بسياري اين اشتباه را مي كنند كه صفحات رسانه اجتماعي را مي سازند تا لينك هايي را در وب سايت شان پست نمايند و محصولات و سرويس هاي شان را تبليغ كنند. رسانه اجتماعي بايد يك سيستم عاملي باشد كه براي ارتباط كاربران آنلاين به روشي كه وب سايت تان نمي تواند، مورد استفاده قرار بگيرد.
شما بايد به طور فعالي با فالوورهاي تان در ارتباط باشيد، محتواهايي مورد علاقه آن ها را پست كنيد و در دراز مدت براي آن ها منفعت هايي را فراهم كنيد.
اگر صفحات وب سايت شركت شما هيچي چيزي جز فروش محصولات در بر ندارد، مطمئن باشيد كه شما نمي توانيد برندتان را توسعه و بسط دهيد.

نداشتن يك وبلاگ طراحي سايت اصفهان

زماني كه بحث استراتژي هاي بازاريابي آنلاين مي شود، محتوا حرف اول را مي زند. اين محتواهاي جذاب شما مي باشد كه موجب مي گردد تا مشتريان را به تجارت خود جذب كنيد. هر چه محتواي بيشتري داشته باشيد، بيشتر مي توانيد تجارت تان را در ليست سايت هاي قدرتمند قرار دهيد. خيلي از افراد اين اشتباه را مي كنند كه فرض مي نمايند كه صفحه هوم و يا صفحه درباره ما سايت آن ها براي اين كه صحبت هايي را ارائه دهند، كافي است.

وبلاگ ها به شما اجازه مي دهند تا محتواي مربوطه اي را براي برندسازي تان ارائه داريد و مي توانيد لينك هايي را به وب سايت هايي در اين مقالات قرار دهيد كه داراي مخاطبين بسيار زيادي مي باشند.
اگر وبلاگي در اختيار نداريد، شما بايد همين حالا به فكر راه انداختن چنين موردي براي خود باشيد.


حتي ارسال پست به صورت هفتگي و ماهانه نيز براي دريافت مخاطبين كافي مي باشد، در هر صورت سعي كنيد تا برندتان را به اين ترتيب قدرت ببخشيد و تعداد مشتريان و مخاطبين خود را بالا ببريد.

 بازاريابي به صورت تصادفي و احتمالي و بدون برنامه ريزي و اهداف مشخص

هيچ چيز بدتر از بازاريابي بدون برنامه و پلن از پيش نمي باشد. افراد بسياري به سرعت توسط ساخت و طراحي سايت و قرار دادن محتواهايي به صورت تصادفي در آن، بازاريابي آنلاين خود را شروع مي كنند. بدون داشتن برنامه و پلني از پيش شما به كيفيت كارتان آسيب وارد مي زنيد و ارزش خود را پايين مي آوريد.

زماني كه نقشه و با برنامه ريزي را از قبل مشخص مي كنيد، مي توانيد اهداف تان را آشكار نماييد، مي توانيد به اين امر دست يابيد كه مخاطبين موردنظرتان چه كساني هستند و چه پيام هايي را مي خواهيد ارسال كنيد.

شكست در ارزيابي اجرا و عملكرد

آخرين مورد در اين ليست مربوط به شكست در ارزيابي اجرا و عملكرد بازاريابي آنلاين تان مي باشد. اگر شما نتايج را بررسي نكنيد، چگونه متوجه مي شويد كه كدام استراتژي بازاريابي براي شما مناسب است؟

بسيار اهميت دارد تا تلاش هاي بازاريابي خود را با كمك ابزارهاي آناليزي مورد سنجش قرار دهيد و از اين رو مي توانيد مفاهيم و مواردي كه براي برند شما بسيار كاربردي است را بيابيد. اين امر به شما اجازه مي دهد تا به تغييراتي را به وجود آوريد كه مورد نظر مخاطبين مورد هدف تان مي باشد.

 تمام تلاش خود را براي قدم برداشتن در اين زمينه صرف كنيد

بازاريابي آنلاين موارد بسياري را در ارتباط با تجارت و برند شما مي گويد. اگر شما تمام تلاش خود را از همان ابتدا روي بهينه سازي بازاريابي آنلاين خود متمركز سازيد، در مقابل تخريب شهرت و محبوبيت خود و تجارت تان ايستادگي مي نماييد.

اگر هر يك از اشتباهات ذكر شده در اين مقاله را مرتكب مي شويد، زمان اين است كه تغييراتي را در روند كاري خود ايجاد كنيد و دوباره به ارزش هاي موجود در تجارت و برند خود فكر كنيد. اين تغييرات صحيح مي تواند تفاوت ميان يك تجارت راكد و ساكن را با يك تجارت موفق نشان دهد.

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارن وب تجربه كنيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۶:۱۵:۱۳

خريد دوربين مداربسته

لچنج ( Lechange ) برند معرفي شده توسط شركت داهوا رسما از راه اندازي سري جديد محصولات دوربين مداربسته خود تحت عنوان Looc پرده برداري كرد. اين سري از دوربين هاي بازدارنده از نوع بي سيم بوده و با استفاده از سنسور PIR و همچنين آژير داخلي با قدرت صوتي ۱۱۰ دسي بل مي توانند علاوه بر انجام وظيفه تصوير برداري به عنوان يك دزدگير قدرتمند در فضاهاي كوچك مانند خانه ، شركت و مواردي شبيه به اين نصب شده امنيت اعضا را تضمين كنند.
سري دوربين هاي Looc علاوه بر قابليت بازدارندگي با تصوير برداري به موقع از صحنه هاي حساس مي تواند از بروز مشكلات امنيتي جلوگيري كند و به اين وسيله كمك شاياني به افزايش ايمني افراد و كسب و كارها داشته باشد. پشتيباني از سنسور تشخيص افراد با حساسيت ۱۰ متر و آژير قدرتمند باعث شده تا اين دوربين بتواند هر گونه نفوذي را در هر شرايط نوري تشخيص داده و اطلاع رساني نمايد.

رزولوشن دو مگا پيكسل در كنار پشتيباني از فرمت فشرده سازي H.265 اين دوربين را يك انتخاب بسيار مناسب براي پوشش نيازهاي مشتريان كرده است. علاوه بر اين ميكروفن داخلي در كنار بلند گوي تعبيه شده بر روي اين دوربين قابليت برقرار كردن ارتباط صوتي دو طرفه با كيفيت مطلوب را براي كاربران فراهم مي كند. آنتن وايرلس اين دوربين قادر است تصاوير را با كيفيت مناسب و به دور از هر گونه افت تصويري انتقال دهد. همچنين تصوير برداري با استفاده از LED هاي ديد در شب ( IR ) به دوربين كمك مي كند حتي در شب نيز تصاوير مناسبي را ارائه نمايد.

كاربران مي توانند تصاوير دوربين مداربسته  Looc را بر روي تلفن همراه خود مشاهده كنند و در صورت بروز هر مشكلي بصورت زنده محل تصوير برداري دوربين را تحت نظر داشته باشند. براي ضبط تصاوير اين دوربين مداربسته نيز دو سناريو وجود دارد ، كاربران مي توانند تصاوير را بصورت مستقيم بر روي بستر ابر اطلاعاتي ( Cloud ) ضبط كنند يا تصاوير بر روي sd كارت تعبيه شده بر روي دوربين قابل ضبط مي باشد. ( حداكثر حجم sd كارت معادل ۱۲۸ گيگا بايت مي باشد ) ، شكل ظاهري زيبا در كنار وزن سبك اين سري از دوربين مداربسته لچنج نيز از ديگر ويژگي هاي اين سري از محصولات دوربين مدار بسته مي باشد.

خريد دوربين مداربسته

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۰۱:۰۲

بهينه سازي صفحات در طراحي سايت تجارت تان در رسانه هاي اجتماعي بايد يك بخش مهم استراتژي بازاريابي شما محسوب شود. تكنيك هاي بهينه سازي رسانه اجتماعي بسيار كم هزينه مي باشند و شما را با ميزان مشتريان بيشتري رو به رو مي سازد. در ادامه همراه با طراحي سايت باشيد.

از همه مهم تر، اين مورد به شما كمك مي كند تا روابط طولاني مدتي را با مشتريان خود بسازيد. شما بايد هدف اصلي بازاريابي رسانه اجتماعي را به ياد داشته باشيد: ايجاد روابط طولاني و بلند مدت.
اگر شما پروفايل هاي رسانه اجتماعي خود را با هدف سود و منفعت هاي تجاري در ذهن خود بهينه سازي كنيد، ممكن است با نااميدهايي نيز مواجه شويد. از اين رو زماني كه استراتژي رسانه اجتماعي را براي تجارت خود مي سازيد، بسيار دقت كنيد. در حالي كه شما در اين مرحله قرار داريد، يك راهنمايي در اين جا در ارتباط با اين كه چگونه مي توانيد صفحات تجاري رسانه اجتماعي خود را براي FACEBOOK،  TWITTER، LINKEDIN و INSTAGERAM بهينه سازي كنيد، وجود دارد.
بياييد با موارد و اصول پايه بهينه سازي بعد از طراحي سايت اصفهان در اين زمينه شروع كنيم:


1)از لوگو خود به عنوان تصوير پروفايل و آواتر خود به طور مداوم استفاده كنيد.
در شبكه هاي رسانه اجتماعي، مردم با شما در تعامل نمي شوند: آن ها آن جا حضور دارند تا با برند تان در تعامل و ارتباط شوند. اگر شما افرادي را مي خواهيد تا شما را در همه جا به ياد داشته باشند، بهترين كار اين است كه لوگو رسمي خود را را به عنوان تصوير پروفايل انتخاب كنيد. تنها اطمينان حاصل نماييد كه آواترهاي شما در طول تمامي كانال هاي رسانه اجتماعي كه حضور داريد، پايدار و يكسان مي باشند. در اين جا توصيه اي در ارتباط با اندازه تصوير آواتر در سيستم عامل هاي رسانه اجتماعي مختلف وجود دارد:

    Facebook: 180×180 px
    LinkedIn: 400×400 px
    Twitter: 400×400 px
    Pinterest: 165×165 px
    Instagram: 110×110 px
    Google+: 250×250 px

2)طراحي سايت اصفهان  از نام شركت به عنوان نام كاربري استفاده نماييد
يك از معتبر ترين روش هاي ساخت و ايجاد ارتباطات با مشتريان در سيستم عامل هاي رسانه اجتماعي از طريق منشن ها يا MENTION ها مي باشد. زماني كه كاربران شما را در رسانه اجتماعي منشن نمايند، آن ها نام هايي را كه به نظر بسيار منطقي مي آيند را جستجو مي كنند. در اين شرايط، اين نام مي تواند نام برند باشد. معمولا كار سختي مي باشد تا نام برند خود را به عنوان نام كاربري به حساب آوريد، مخصوصا اگر نام برند شما يك كلمه و يا عبارت رايج باشد.
داشتن هويت متداوم و يكسان، حضور رسانه اجتماعي را در هر مرورگري كاربرپسندانه مي سازد و به كاربران اجازه مي دهد تا برندها را به راحتي بيابند. حتي اگر شما نمي توانيد نام كاربري را همان نام برند خود انتخاب نماييد، مي توانيد هميشه از متغييرهاي متناسبي از آن استفاده كنيد، اما به ياد داشته باشيد كه نام كاربري شما خيلي متفاوت تر از هويت برند شما نباشد.

 به طور متناسبي ارسال پست هاي تان را زمان بندي كنيد.
همان طور كه از تيتر اين مورد آشكار مي باشد، شما نبايد تمامي تخم مرغ هاي تان را در يك سبد قرار دهيد و يا به عبارت ديگر هر چه داريد را رو نماييد. هر كانال رسانه اجتماعي متفاوت مي باشد، هر يك داراي نيازها و زمان بندي بهينه اي براي بروزرساني محتواها مي باشد. شما بايد هم در دو حوزه B2B و B2C كه در آن حضور داريد و هم سطح مشترياني كه براي آن ها خدمت رساني مي نماييد، تعادل ايجاد كنيد.
براي مثال، براي مشتريان B2B، بسيار ضروري است كه 5 تا 10 بار در هر هفته به بروزرساني بپردازيد. در حالي كه براي مخاطبين B2C اين تكرار مي تواند حداكثر 20 ارسال پست در هر هر هفته باشد. هر شبكه رسانه اجتماعي متفاوت است و مخاطبين خاصي و گوناگوني را در نظر دارد. بنابراين، تكرار بروزرساني نياز دارد تا با شبكه رسانه اجتماعي كه در آن حضور داريد، مطابق و هماهنگ باشد.
در اين جا نيز از HUBSPOT اينفوگرافيكي وجود دارد كه به شما كمك مي كند تا در اين زمينه پيش رويد. در هر صورت، بسيار عملكرد خوبي مي باشد تا پست هاي تان را بر اساس آناليز سيستم عامل اجتماعي مورد نظرتان، برنامه ريزي كنيد. اين پست را از HBO به عنوان مثال مشاهده كنيد. در اين مثال، HBO يك فيلمي را تبليغ مي نمايد كه AMILLION WAYS TO DIE IN THE WEST نام دارد كه با يك عامل دعوت به عمل "STARTS NOW" مي باشد. اين مورد به فالوورها ايده صحيحي از اين كه آن ها انتظار دارند چه كارهايي را با اين پست انجام دهند، ارائه مي كند.

4) اعتبار و اعتماد متناسبي را براي مخاطبين خود به وجود بياوريد

شما در رسانه هاي اجتماعي حضور داريد، زيرا مي خواهيد با مردم در ارتباط باشيد. شما در اين سيستم عامل ها حضور داريد تا روابطي را با مخاطبين خود بسازيد، بهترين راه براي اين ارتباطات قدرتمند در رسانه هاي اجتماعي اين مي باشد كه به مخاطبين خود اعتبار و اطمينان بدهيد.
براي مثال، زماني كه محتواهاي ساخته شده توسط افراد ديگر را به اشتراك مي گذاريد، اطمينان حاصل كنيد كه نام آن ها را به اين ترتيب همراه آن محتوا ذكر مي كنيد: "از (نام فرد مورد نظر). اين امر مي تواند حضور اجتماعي شما را قدرت و اعتبار ببخشد و به شما كمك كند تا رتبه بندي بيشتري را به دست بياوريد. مي توانيد مثالي از OREO را در اين زمينه مشاهده كنيد. OREO از MARCH MADNESS كه مسابقات بسكتبال NCAA مي باشد با تگ كردن ALEX TROCHUT استفاده مي نمايد تا وب سايت PLAYWITHOREO.COM خود را تبليغ نمايد.
5) لينك هاي كوتاه همراه
لينك هاي كوتاه به شما كمك مي كنند تا روي بروزرساني محتواهاي خود نظارت داشته باشيد. آن ها لينك هاي قابل نظارتي مي باشند كه به شما اجازه مي دهند تا بدانيد كه كدام بروزرساني ها، بيشترين مخاطبين را به سمت خود جذب كرده است و كدام بخش ها را شما بايد براي بازاريابي و تبليغ مجددا مورد ملاحضه خود قرار دهيد. شما مي توانيد به تصوير زير نگاه كنيد تا دريابيد كه چگونه مي توانيد از اين مورد براي قرار دادن كلمات بيشتر در تويتر خودتان استقاده كنيد. اين لينك هاي كوچك مي توانند به شما كمك كنند تا صفحه خود را با بازديد هاي فراواني رو به رو سازيد. لينك هاي كوتاه به شما اين امكان را مي دهند تا با كمترين كلمات، بيشترين موارد را ارائه داريد و كمترين فضاي خالي را اشغال كنيد. سعي كنيد هوشمندانه از اين مورد استفاده كنيد.


6)طراحي سايت اصفهان  روي محتواي بصري همراه با تصاويري كيفيت بالا تمركز كنيد.

اما تنها اگر اين تصاوير در كيفيت بالايي قرار داشته باشند مي توانند اين نتيجه را براي شما به ارمغان بياروند. بله، به طرز باورنكردني اهميت دارد تا از تصاوير با كيفيتي براي پست هاي رسانه اجتماعي خود استفاده كنيد. منابع آنلاين بسياري وجود دراد كه مي تواند به شما در ساخت تصاوير با كيفيت بدون نياز به اين كه در PHOTOSHOP متخصص و كارشناس باشيد، به وجود بياوريد. چنين ابزاري مي تواند CANVA.COM باشد كه به شما اجازه مي دهد تا تصاوير شگفت انگيزي را براي رسانه اجتماعي خود بسازيد.

7) در سيستم عامل هاي اجتماعي فعال باشيد

مطمئنا رسانه هاي اجتماعي براي ارتباطات اجتماعي است. به اين ترتيب رسانه هاي اجتماعي تنها رسانه اي نيست كه محتواهاي خود را به اشتراك بگذاريد، بلكه رسانه اي است كه با مخاطبين خود در تعامل باشيد. شما مي تواند به كاربران خود پاسخ بدهيد و به آن ها نزديك شويد، زيرا آن ها از شما انتظار دارند تا فعال باشيد و مطابق با هدف اين سيستم عامل هاي اجتماعي عمل نماييد. يك ابزار خوب و عالي براي نظارت بر اين موضوع مي تواند COMMUNITY باشد. اين مورد مخصوصا در زمينه شكايت ها و جستجو هاي كاربري، جايي كه سطح انتظارات كاربران بسيار بالا مي باشد، خيلي تاثير گذار و حائز اهميت مي باشد.

8) بسيار به صفحه "درباره ما" دقت داشته باشيد.

بازديدكنندگان مي خواهند هر جزئيات كوچكي را درباره شما بدانند. آن ها انتظار دارند به جزئياتي مانند مكان دفتر شركت، سرويس هايي كه ارائه مي كنيد، ساعات كاري و غيره از صفحات رسانه اجتماعي شما دسترسي داشته باشند. شما بايد از بخش "درباره ما" به صورت استراتژيك استفاده كنيد و تا جايي كه مي توانيد اطلاعات مورد نياز شان را به آن ها ارائه كنيد.
بخش "درباره ما" بسيار شبيه به توضيحات متني يا MTA DESCRIPTIO صفحه وب سايت شما مي باشد، زيرا شما به توضيح اندك و كوتاهي (حدود 155 كاراكتر) نياز داريد تا اطلاعات را به طور صحيحي در مرورگرها و موتورهاي جستجو نشان دهيد. براي مثال، به اين صفحه درباره ما از CLOUDWAYS نگاه كنيد كه مهيا كننده هاست مديريت شده وب سايت ها مي باشد. اين مورد داراي هر چيزي كه نياز است در محل صحيح خود مي باشد.

نتيجه راهنمايي رسانه اجتماعي براي تجارت هاي B2B و B2C

هيچ شكي وجود ندارد كه مهم ترين هدف رسانه اجتماعي جذب مخاطبين و توليد محتواهاي ارزشمند براي آن ها است. بنابراين، زماني كه يك بار در رسانه اجتماعي حضور داشته باشيد و بخواهيد كانال هاي B2B خود را بهينه سازي كنيد، بايد پست هاي تان را بر اساس مخاطبين مد نظر خود پرورش دهيد و در خور و شايسته آن ها بسازيد، با آن ها ارتباط برقرار كنيد و از همه مهم تر بايد سعي كنيد در ارتباطات خود ساده و پر منعت به نظر برسيد.
اين يك راهنمايي قطعي و نهايي نمي باشد، اما زماني كه اجرا شود، اين توصيه هاي بهينه سازي مي تواند ميزان مشاهده شدن شما را در رسانه هاي اجتماعي بهبود دهد. به اين راهنمايي به عنوان يك راه حل سريع بنگريد كه مي تواند حضور شما را در رسانه هاي اجتماعي قدرت ببخشد و تجارت و يا برند تان را بيشتر سر زبان ها بي اندازد و از همه مهم تر باعث مي شود تا مشتريان بيشتري و به تبع آن درآمد بيشتري را به دست بياوريد.

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارن وب تجربه كنيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۰۹:۴۳

خريد دوربين مداربسته
فناوري تشخيص دستكاري يا خرابكاري يكي از ويژگي هاي آناليز تصويري در دوربين مداربسته تحت شبكه است اين تكنولوژي هنگامي كه دوربين مورد دستكاري قرار مي گيرد يا ضربه مي خورد مي تواند با ارسال آلارم كاربر را باخبر كند.
هنگامي كه دوربين مداربسته IP در محلي نصب مي شود همواره مي تواند در معرض خطر قرار داشته باشد ، ضربه زدن به دوربين ، تغيير جهت و زاويه ديد دوربين ، دستكاري دوربين ، اسپري پاشيدن به شيشه جلوي دوربين ، پوشاندن لنز دوربين مداربسته با پارچه يا يك عامل خارجي و بسياري از موارد ديگر از خطراتي است كه مي تواند يك دوربين مدار بسته نصب شده را تهديد كند. هنگامي كه فردي قصد ضربه زدن به دوربين را داشته باشد قابليت Tamper Detection دوربين مي تواند با شناسايي خطر به NVR اطلاع داده و اين آلارم توسط سيستم مركزي به كاربرا اطلاع رساني مي شود. اين فرايند را Tampering Alarm مي گويند.
اساس كار قابليت تشخيص خرابكاري يا تشخيص دستكاري چگونه است ؟

قابليت تشخيص خرابكاري يا دستكاري ، به دوربين مدار بسته امكان شناسايي عواملي مانند ضربه ، پوشاندن لنز ، تغيير جهت  و … را مي دهد و كاربر مي تواند در اين مواقع سريعا از اينگونه تهديدات باخبر شده و اقدامات پوششي و بازدارنده را انجام دهد.

سيستم تشخيص دستكاري دوربين مداربسته مي تواند موارد زير را به كاربر اطلاع رساني نمايد :

    ضربه زدن به دوربين و تلاش براي از جا در آوردن دوربين مدار بسته ( سرقت دوربين )
    اسپري پاشيدن بر روي دريچه لنز و شيشه جلوي دوربين مدار بسته
    قطع برق دوربين مدار بسته ( نخستين كاري كه سارقين انجام مي دهند )
    پوشاندن دريچه لنز دوربين مدار بسته توسط عوامل خارجي
    تغيير فوكوس دوربين مدار بسته
    تغيير جهت دوربين مدار بسته
    قطع شدن ارتباط شبكه دوربين مدار بسته باnvr

    اين فناوري هم مانند بسياري از فناوريهاي هوشمند دوربين مداربسته مي تواند با آلارم هاي اشتباه كاربران را كلافه كند از اين رو مي توان با تعريف زمان مناسب با توجه به نوع آلارم از بروز آلارم اشتباه جلوگيري كرد. به عنوان مثال هنگامي كه برگ درخت جلوي دريچه لنز دوربين را براي چند ثانيه مي پوشاند و سپس از جلوي لنز كنار مي رود، تعريف حداقل زمان براي آن مي تواند كمك كننده باشد و از ارسال آلارم اشتباه توسط سيستم جلوگيري كند.

    قابليت تشخيص خودكار دستكاري دوربين مدار بسته معمولا تنها در دوربين هاي هوشمند وجود دارد و هر دوربيني اين قابليت را پشتيباني نمي كند. از اين قابليت مي توان براي سناريو هاي مختلف استفاده كرد كه چند نمونه از آنها عبارتند از :
        پوشاندن دريچه لنز دوربين در حياط يا راهروهاي زندان ، در اين حالت دوربين فورا به ماموران امنيتي اطلاع رساني مي كند تا هر گونه خطري را در همان ابتدا شناسايي و برطرف كنند.
        تغيير جهت دوربين مداربسته نصب شده در يك كارخانه كه مشغول شمارش تعداد كارتن هايي است كه توسط دستگاه بسته بندي مي شود . در اين حالت سيستم تشخيص خودكار خرابكاري با اطلاع رساني به موقع از هر مورد مشكوكي جلوگيري مي كند.
        تغيير فوكوس دوربين مدار بسته نصب شده در قسمت درب ورودي شعبه يك بانك در اثر پاشيدن اسپري ، در اين موقع سيستم تشخيص خودكار مي تواند با اطلاع رساني به موقع ، از بروز هر تهديدي شامل سرقت مسلحانه جلوگيري مي كند

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۴۶:۴۲

خريد دوربين بسته
فناوري تشخيص دستكاري يا خرابكاري يكي از ويژگي هاي آناليز تصويري در دوربين هاي تحت شبكه است اين تكنولوژي هنگامي كه دوربين مورد دستكاري قرار مي گيرد يا ضربه مي خورد مي تواند با ارسال آلارم كاربر را باخبر كند.
هنگامي كه دوربين IP در محلي نصب مي شود همواره مي تواند در معرض خطر قرار داشته باشد ، ضربه زدن به دوربين مداربسته ، تغيير جهت و زاويه ديد دوربين ، دستكاري دوربين ، اسپري پاشيدن به شيشه جلوي دوربين مداربسته ، پوشاندن لنز دوربين با پارچه يا يك عامل خارجي و بسياري از موارد ديگر از خطراتي است كه مي تواند يك دوربين مدار بسته نصب شده را تهديد كند. هنگامي كه فردي قصد ضربه زدن به دوربين را داشته باشد قابليت Tamper Detection دوربين مي تواند با شناسايي خطر به NVR اطلاع داده و اين آلارم توسط سيستم مركزي به كاربرا اطلاع رساني مي شود. اين فرايند را Tampering Alarm مي گويند.
اساس كار قابليت تشخيص خرابكاري يا تشخيص دستكاري چگونه است ؟

قابليت تشخيص خرابكاري يا دستكاري ، به دوربين مداربسته امكان شناسايي عواملي مانند ضربه ، پوشاندن لنز ، تغيير جهت  و … را مي دهد و كاربر مي تواند در اين مواقع سريعا از اينگونه تهديدات باخبر شده و اقدامات پوششي و بازدارنده را انجام دهد.

سيستم تشخيص دستكاري دوربين مدار بسته مي تواند موارد زير را به كاربر اطلاع رساني نمايد :

    ضربه زدن به دوربين و تلاش براي از جا در آوردن دوربين مداربسته ( سرقت دوربين )
    اسپري پاشيدن بر روي دريچه لنز و شيشه جلوي دوربين مدار بسته
    قطع برق دوربين مدار بسته ( نخستين كاري كه سارقين انجام مي دهند )
    پوشاندن دريچه لنز دوربين مدار بسته توسط عوامل خارجي
    تغيير فوكوس دوربين مدار بسته
    تغيير جهت دوربين مدار بسته
    قطع شدن ارتباط شبكه دوربين مداربسته با NVR

    اين فناوري هم مانند بسياري از فناوريهاي هوشمند دوربين مدار بسته مي تواند با آلارم هاي اشتباه كاربران را كلافه كند از اين رو مي توان با تعريف زمان مناسب با توجه به نوع آلارم از بروز آلارم اشتباه جلوگيري كرد. به عنوان مثال هنگامي كه برگ درخت جلوي دريچه لنز دوربين را براي چند ثانيه مي پوشاند و سپس از جلوي لنز كنار مي رود، تعريف حداقل زمان براي آن مي تواند كمك كننده باشد و از ارسال آلارم اشتباه توسط سيستم جلوگيري كند.

    قابليت تشخيص خودكار دستكاري دوربين مدار بسته معمولا تنها در دوربين هاي هوشمند وجود دارد و هر دوربيني اين قابليت را پشتيباني نمي كند. از اين قابليت مي توان براي سناريو هاي مختلف استفاده كرد كه چند نمونه از آنها عبارتند از :
    پوشاندن دريچه لنز دوربين در حياط يا راهروهاي زندان ، در اين حالت دوربين فورا به ماموران امنيتي اطلاع رساني مي كند تا هر گونه خطري را در همان ابتدا شناسايي و برطرف كنند.
    تغيير جهت دوربين مداربسته نصب شده در يك كارخانه كه مشغول شمارش تعداد كارتن هايي است كه توسط دستگاه بسته بندي مي شود . در اين حالت سيستم تشخيص خودكار خرابكاري با اطلاع رساني به موقع از هر مورد مشكوكي جلوگيري مي كند.
    تغيير فوكوس دوربين مداربسته نصب شده در قسمت درب ورودي شعبه يك بانك در اثر پاشيدن اسپري ، در اين موقع سيستم تشخيص خودكار مي تواند با اطلاع رساني به موقع ، از بروز هر تهديدي شامل سرقت مسلحانه جلوگيري مي كند.
خريد دوربين بسته

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۵ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۴۴:۲۱

زماني كه بحث عملكرد و اجراي سئو و بهينه سازي سايت مي شود، ساختار طراحي سايت بسيار اهميت دارد، زيرا موتورهاي جستجو روي تجربه كاربري بسيار تمركز داشته و تاكيد دارد و تجربه كاربري به طور مستقيم توسط ساختار طراحي وب سايت تاثير مي گيرد. در ادامه همراه با طراحي سايت باشيد.

اگر شما يك طراحي سايت سردرگم كننده با طرح بندي ناپسند و نامتناسبي داشته باشيد، موتورهاي جستجو نمي توانند روي آن به هيچ وجه حساب باز كنند. كاربران و ربات ها و سيستم هاي موجود در موتورهاي جستجو اطلاعات را  به سرعت مي خواهند. آن ها نمي خواهند صبر كنند، آن ها همين حالا آن اطلاعات را مي خواهند. براي ارائه هر آن چه كه آن ها مي خواهند، همه چيز بايد به گونه اي بسيار عالي سازمان دهي شود.

براي كمك به ساختار وب سايت تان و سپس پرورش و رشد استراتژي سئو و بهينه سازي سايت، در اين مقاله توصيه هايي در ارتباط با اين كه چگونه مي توانيد به رتبه بندي هاي بالايي براي صفحات خود برسيد كه شما و تيم تان قطعا دوست خواهند داشت، موجود مي باشد.

روش كاربر محور را به كار بگيريد

ميزان كليك در وب سايت بسيار اهميت دارد، زيرا " هرچند نتايج جستجو مرتبط تر باشد، ميزان كليك نيز بيشتر مي شود" و موتورهاي جستجو مربوط ترين و متناسب ترين نتايج را بررسي مي كنند، زيرا آن ها وب سايت هايي را مي خواهند كه بسيار با عبارت جستجوي كاربران مطابقت دارد. بسيار ساده است. اگر صفحات سايت شما با جستجوهاي افراد هم خواني داشته باشد، آن ها روي سايت تان كليك مي كنند. به اين ترتيب است كه ميزان كليك در سايت ها يك معيار بسيار مهم براي مرورگرها و موتورهاي جستجوي مانند GOOGLE و BING  محسوب مي شود، زيرا نشانه اي از اين است كه آيا طراحي سايت شما كاربردي و مطابق با نيازهاي كاربران مي باشد يا خير.

مدت زمان ماندن در وب سايت نيز يك معيار ديگري از كاربردي و موثر بودن طراحي سايت ها است كه مرورگرها و موتورهاي جستجو در اين زمينه از آن استفاده مي نمايند. اگر كاربران روي صفحه شما كليك كنند و در مدت زمان بسيار كوتاهي متوجه شوند كه محتواهاي موجود چيزي نيست كه به دنبال آن مي باشند، به سرعت يك چشم برهم زدني و به سرعت برق از سايت خارج مي گردند. به عبارت ديگر، زمان ماندگاري در سايت رتبه بندي ضعيف موتورهاي جستجو را به همراه دارد.

 هدايت كردن مخاطبين بسيار زياد به وب سايت تان براي دستيابي به رتبه بالاي سئو و بهينه سازي سايت خوب، كافي نمي باشد. موتورهاي جستجو مي خواهند ببينند كه كاربران هم چنان در صفحات سايت شما باقي مي‌مانند يا خير. طرح بندي، طراحي و محتوا همگي بخش‌هاي با اهميتي از تيم شما مي باشند كه بايد زماني كه طراحي سايت اصفهان خود را انجام مي دهيد، به آن ها فكر كنيد. شما مي توانيد دقيقا همان اطلاعاتي كه يك كاربر نياز دارد را در سايت خود قرار دهيد، اما اگر محتواها و اطلاعات مورد نياز كاربران در پشت تب ها و برچسب هاي بسيار زيادي به گونه ناصحيح مخفي شده باشد، مطمئن باشيد كه كاربران هيچ‌ گاه نمي‌توانند به آن ها دست پيدا كنند.

قرار دادن ميزان كليك در صفحات سايت و مدت زمان ماندگاري كاربران در موضوعات مورد بحث شما، تجارت تان را به طرز چشمگيري با افزايش سئو و بهينه سازي سايت مواجه مي نمايد. به هر صورت، اگر شما به دنبال آناليزهاي عميق‌تر و دقيق‌تري از آنچه كه صفحات آناليزي GOOGLE و BING  ارائه مي كند مي باشيد، با يك موسسه بازاريابي ديجيتالي در اين زمينه مشورت كنيد تا ببينند مشكل در كجا قرار گرفته است. ميزان كليك در صفحات سايت و مدت زمان ماندگاري كاربران دو معيار مهمي است كه تجربه كاربري را در سايت تان شكل مي‌دهد.

 سازماندهي مي تواند همه چيز را ساده سازد

در طراحي سايت اصفهان سلسله مراتب يك وب سايت به چگونگي ساختار بندي آن مربوط مي باشد. اگر سايت شما در جلب توجه كاربران و مخاطبين مشكل دارد، مي تواند به چگونگي سازماندهي شدن آن ارتباط يابد. بايد كاربران خود را با صفحات بسيار زيادي كه مملو از اطلاعات فراوان مي باشد، روبرو سازيد. حتي اگر جزء به جزء وجودتان به شما بگويند كه داشتن محتواهاي اغراق آميز در طولاني مدت مي تواند نتايج عالي را به همراه داشته باشد، مطمئن باشيد كه اين اتفاق هرگز نمي افتد. بلكه باعث مي شود تا ميزان سئو و بهينه سازي و رتبه بندي سايت تان ضعيف و ضعيف تر شود. دوباره به طراحي سايت خود رجوع كنيد و سلسله مراتب موجود در آن را دوباره سازمان دهي نماييد.

منو لطفاً!

يكي از رايج ترين عواملي كه در سازماندهي يك وب سايت نقش اساسي دارد، منو است كه به شما صفحات جستجويابي اصلي را نشان مي دهد. اين مورد يكي از عوامل مهم براي ساختار طراحي سايت تان مي باشد و يكي از اولين مواردي است كه كاربران زماني كه وارد سايت مي‌شوند، مشاهده خواهند كرد، زيرا به آن ها هر چيزي كه مي‌خواهند بدانند را نشان مي دهد.

NEIL PATEL، بنيان گذار KISSMETRICS، در اين باره مي نويسد: در حالي كه منوهاي كشويي و محو شونده ممكن است داراي زيبايي هايي باشد، اما آن ها واقعاً نمي ‌توانند مزيتي را به تنهايي براي شما فراهم كنند و زماني كه بحث سئو و بهينه سازي سايت مي‌شود، اين امر بيشتر حائز اهميت مي شود. او پيشنهاد مي كند كه " لينك هاي متني در جاي مناسب مي تواند قدرتمندترين سئو و بهينه سازي سايت را به وجود بياورد". فراموش نكنيد كه طراحي سايت شما مي تواند هر دو مورد يعني جستجويابي پيچيده و ساده را براي كاربران فراهم سازد.

 آب كم عمق به اين معنا است كه شما مي توانيد همه چيز را مشاهده نماييد.

آب كم عمق بهترين مكان براي ياد دادن و آموزش شنا براي كودكان است. به طور مشابه، جستجوي هاي كم عمق نيز مي توانند به كاربران شما كمك كنند تا به راحتي در سايت تان جستجو كنند، مخصوصا اگر از قبل با وب سايت شما آشنايي نداشته باشند

 جستجويابي كم عمق يك تاكتيك بسيار عالي  براي استفاده در طراحي سايت ها مي باشد، زيرا به اين معنا است كه كاربران مجبور نيستند بارها قبل از اينكه به اطلاعاتي كه مي خواهند دست يابند، كليك كنند. اگر شما در وب سايت يك موسسه بازاريابي ديجيتالي به جستجو بپردازيد، متوجه خواهيد شد كه جستجويابي آن ها كم عمق مي باشد و در لايه‌هاي بسيار كمتري از سايت قرار دارند.

چرا؟ زيرا موسسه هاي بازاريابي ديجيتالي مي دانند بايد چه كاري انجام دهند. به عنوان مثال اگر شما سوالاتي در ارتباط با اينكه اين موسسه چه كارهايي مي تواند انجام دهد داشته باشيد، جستجو در سايت را شروع مي‌كنيد، روي صفحه " خدمات" كليك مي نماييد و سپس روي بخش " خدمات مربوط به سئو و بهينه سازي سايت" كليك مي كنيد و در نهايت به نتيجه دلخواه خود در كمتر از ۳ بار كليك دست مي يابيد.

 
URL و جستجويابي

هدف اصلي در اينجا وجود ساختار سايت و URL قدرتمند مي‌باشد، زيرا اين ساختار و URL  قدرتمند مي‌تواند رتبه‌بندي سئو و بهينه سازي سايت تان را بسيار افزايش دهد.

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارن وب تجربه كنيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۴ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۸:۳۸:۴۴

خريد دوربيم مداربسته

لچنج ( Lechange ) برند معرفي شده توسط شركت داهوا رسما از راه اندازي سري جديد محصولات دوربين مداربسته خود تحت عنوان Looc پرده برداري كرد. اين سري از دوربين هاي بازدارنده از نوع بي سيم بوده و با استفاده از سنسور PIR و همچنين آژير داخلي با قدرت صوتي ۱۱۰ دسي بل مي توانند علاوه بر انجام وظيفه تصوير برداري به عنوان يك دزدگير قدرتمند در فضاهاي كوچك مانند خانه ، شركت و مواردي شبيه به اين نصب شده امنيت اعضا را تضمين كنند.

سري دوربين مداربسته  Looc علاوه بر قابليت بازدارندگي با تصوير برداري به موقع از صحنه هاي حساس مي تواند از بروز مشكلات امنيتي جلوگيري كند و به اين وسيله كمك شاياني به افزايش ايمني افراد و كسب و كارها داشته باشد. پشتيباني از سنسور تشخيص افراد با حساسيت ۱۰ متر و آژير قدرتمند باعث شده تا اين دوربين بتواند هر گونه نفوذي را در هر شرايط نوري تشخيص داده و اطلاع رساني نمايد.

رزولوشن دو مگا پيكسل در كنار پشتيباني از فرمت فشرده سازي H.265 اين دوربين را يك انتخاب بسيار مناسب براي پوشش نيازهاي مشتريان كرده است. علاوه بر اين ميكروفن داخلي در كنار بلند گوي تعبيه شده بر روي اين دوربين مداربسته قابليت برقرار كردن ارتباط صوتي دو طرفه با كيفيت مطلوب را براي كاربران فراهم مي كند. آنتن وايرلس اين دوربين قادر است تصاوير را با كيفيت مناسب و به دور از هر گونه افت تصويري انتقال دهد. همچنين تصوير برداري با استفاده از LED هاي ديد در شب ( IR ) به دوربين كمك مي كند حتي در شب نيز تصاوير مناسبي را ارائه نمايد.

كاربران مي توانند تصاوير دوربين مداربسته Looc را بر روي تلفن همراه خود مشاهده كنند و در صورت بروز هر مشكلي بصورت زنده محل تصوير برداري دوربين را تحت نظر داشته باشند. براي ضبط تصاوير اين دوربين نيز دو سناريو وجود دارد ، كاربران مي توانند تصاوير را بصورت مستقيم بر روي بستر ابر اطلاعاتي ( Cloud ) ضبط كنند يا تصاوير بر روي sd كارت تعبيه شده بر روي دوربين قابل ضبط مي باشد. ( حداكثر حجم sd كارت معادل ۱۲۸ گيگا بايت مي باشد ) ، شكل ظاهري زيبا در كنار وزن سبك اين سري از دوربين هاي لچنج نيز از ديگر ويژگي هاي اين سري از محصولات دوربين مدار بسته مي باشد.

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۴ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۷:۳۰:۳۴

طراحي سايت امروزي براي گوشي ها هوشمند به يك الزام تبديل شده است . براي يك كسب وكار يكي از الزمات مهم ، داشتن وبسايت ريسپانسيو و واكنش گرا است . در ادامه همراه با طراحي سايت باشيد.

اين موضوع به اين معنا مي باشد كه شركت ها بدون بهينه سازي وب سايت هاي شان براي گوشي ها همراه به طور اتوماتيك مضراتي را دريافت مي نمايند، زيرا دنياي امروز دنياي رقابت ها مي باشد. براي بيشتر تجارت هاي B2B و B2C، سئو و بهينه سازي وب سايت ها در گوشي هاي همراه ديگر يك گزينه اختياري نمي باشد. متقاعد نشديد؟ به اين موارد توجه كنيد:
استفاده از جستجوهاي گوشي همراه در دو سال گذشته حدود 500 درصد افزايش داشته است

- 82 درصد از خريداران گوشي همراه از جستجو استفاده مي كنند تا بر تصميمات خريد شان تاثيراتي بگذارد.
- موبايل ها اخيرا داراي سهم 72 درصدي از بازار مربوطه شده اند كه انتظار مي رود در سال هاي آينده نيز افزايش يابد.
- انتظار مي رود كه خريد كردن در گوشي هاي همراه، ميزان تبليغات، تجارت هاي الكترونيك و غيره در سال هاي آينده به 250 بيليون دلار و حتي بيشتر نيز برسد.

اين اطلاعات پيامي را منتقل مي سازد كه گوشي همراه يك بخش بسيار مهم در استراتژي هاي بازاريابي ديجيتالي شده است و ظهور گوشي هاي همراه و جستجوهاي موجود در آن يك موتور اعتبار سنجي براي سئو و بهينه سازي سايت شده است. و حالا بيشتر از گذشته، بسيار واجب و ضروري است كه طراحي سايت شما ريسپانسيو بوده و در ابزارهاي همراه مطابقت يابد و از اين رو بتواند تجربه كاربري ساده و بي نظيري را در تمامي ابزارها به كاربران خود ارائه دارد.

چگونه مي توان به اين امر دست يافت؟

براي طراحي سايت اصفهان سئو و بهينه سازي سايت يك عملكرد پيچيده مي باشد كه نياز به يادگيري و تجربه كسب كردن براي اجراي كامل آن مي باشد و سئو و بهينه سازي در گوشي هاي همراه نيز به طور يكسان به اين مورد نياز دارد. شما مي توانيد در هر صورت با پيروي كردن از اين توصيه ها و پيشنهادات ساده، دست به كار شويد:

اطمينان حاصل كنيد كه صفحات ورودي وب سايت شما مطابق با نيازهاي بازديدكنندگان مي باشد

- زمان بارگيري هر صفحه نبايد بيش از 3 ثانيه به طول بي انجامد.
- تنها از محتواهايي استفاده كنيد كه در هر صفحه منطقي مي باشد و براي كاربران درك آن آسان است.
- از كلمات كليدي به طور موثري در صفحه وب استفاده نماييد. كاربران گوشي همراه با استفاده از اين كلمات كليدي، اطلاعات مورد نياز خود را مي يابند.

براي طراحي سايت اصفهان از پلاگين هاي رسانه اجتماعي در صفحات سايت استفاده كنيد تا آن ها را در سيستم عامل هاي رسانه اجتماعي به اشتراك بگذاريد.

با به كار بستن اين توصيه ها، شما مي توانيد از استراتژي هاي سئو و بهينه سازي گوشي همراه استفاده كنيد كه به اين ترتيب قادر خواهيد بود حضور ديجيتالي خود را ارتقاء دهيد.

در ارتباط با سئو و بهينه سازي در گوشي هاي همراه، موارد بسياري وجود دارد. توصيه مي شود به دنبال راهنمايي هايي در زمينه سئو و بهنيه سازي سايت و تيم بازاريابي ديجتالي باشيد. اگر سوالاتي داريد و يا در ارتباط با به كارگيري فاكتورهاي موجود در زمينه سئو و بهينه سازي در سايت هاي گوشي همراه شك و شبه داريد با ما تماس بگيريد و براي ما ايميل بفرستيد:

عصر گوشي هاي همراه آغاز شده است و استراتژي هاي گوشي همراه بايد در مركز توجه بازاريابي شركت ها قرار بگيرد. با داشتن آگاهي هاي بيشتر، استفاده از استراتژي ها و برنامه عملكرد هاي تجارت تان مي توانيد بسيار ارتقاء يافته و رشد نماييد و مي توانيد به نتايج بسيار عالي دست يابيد.

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارن وب تجربه كنيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۵:۰۵:۵۱

استفاده از دوربين مداربسته و تجهيزات امنيتي روز به روز در حال افزايش است و كاربران به دليل استفاده از مزاياي بي شمار اين سيستم ها همواره خواهان استفاده از محصولات جديد تر و پيشرفته تر هستند. با وجود افزايش و تكامل رزولوشن دوربين مدار بسته آنالوگ ، هنوز هم استفاده از دوربين مداربسته تحت شبكه هر روز در حال رشد است. در اين قسمت از مجله ايران سكوريتي مزاياي استفاده از دوربين مدار بسته تحت شبكه در مقايسه با دوربين مدار بسته آنالوگ را براي شما خوانندگان گرامي مجله توضيح مي دهيم. با ما همراه باشيد.
دسترسي به تصاوير دوربين مدار بسته تحت شبكه از راه دور

براي توضيح بهتر اين موضوع توجه شما را به يك مثال ساده جلب مي كنيم. فرض كنيد تعداد ۱۶ دستگاه دوربين IP توسط يك سوئيچ POE روشن شده اند. اين سوئيچ به يك NVR متصل است كه در حال ضبط تصاوير اين دوربين ها مي باشد. كاربران در اين مثال هم قادر خواهند بود از راه دور با متصل شدن به NVR تصاوير كليه دوربين ها را مشاهده كنند و هم مي توانند با اتصال به تك تك دوربين ها به طور مجزا تصوير دوربين مداربسته IP را در اختيار داشته باشند. اين موضوع از اهميت ويژه اي برخوردار است.
رزولوشن بالا

يكي از مزاياي دوربين مداربسته تحت شبكه تصوير برداري با رزولوشن بالا مي باشد. بالاترين رزولوشن دوربين IP كه توسط توليد كنندگان اين حوزه عرضه شده است در حدود سي مگا پيكسل عنوان شده است. استفاده از استاندارد هاي رزولوشن مانند HD ، Full HD ، ۴K و مواردي شبيه به اين امروزه بسيار مورد توجه مشتريان هستند.

البته بايد مدنظرداشته باشيد كه با افزايش رزولوشن ميزان پهناي باند تصوير و در نتيجه فضاي ذخيره شده بر روي هارد ديسك دوربين افزايش مي يابد در اين حالت سيستم هاي IP از الگوريتم هاي فشرده سازي هوشمند استفاده مي كنند همچنين امكان ارسال چند استريم مجزا توسط دوربين از ديگر راه حل هاي استفاده بهينه از پهناي باند در كنار افزايش كيفيت تصوير دوربين مداربسته مي باشد.
كابل كشي كمتر

براي انتقال تصوير دوربين مدار بسته IP به NVR تنها يك كابل شبكه كفايت مي كند. اين كابل شبكه هم انتقال تصوير را انجام مي دهد و هم وظيفه تغذيه دوربين را بر عهده دارد. علاوه بر اين موضوع مي توان  تعداد زيادي از دوربين هاي تحت شبكه نزديك هم ( شعاع يك صد متري ) را به يك سوئيچ متصل كرده و از سوئيچ يك كابل شبكه به NVR كابل كشي كرد ( در سيستم آنالوگ از هر دوربين دو كابل به DVR كشيده مي شود يكي كابل تصوير و ديگري كابل تغذيه )
سيستم مستقل دسترسي به دوربين

در سيستم IP ، كاربر مي تواند هم به NVR و هم به طور مستقيم به دوربين IP متصل شده و تصاوير را مشاهده كند در صورتي كه در سيستم دوربين مدار بسته آنالوگ تنها مشاهده تصاوير دوربين توسط DVR امكان پذير مي باشد.
امنيت بالاتر تصوير دوربين مدار بسته

دوربين تحت شبكه تصاوير را رمز گذاري كرده و بصورت ديجيتال ( صفر و يك ) بر روي كابل شبكه منتقل مي كند در صورتي كه اين كد گذاري در سيستم آنالوگ درون DVR انجام مي شود و لذا امنيت تصاوير مي تواند دچار مشكل شود .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

نويسنده :ميترا محمدبيگي
تاريخ: ۲۳ تير ۱۳۹۷ ساعت: ۰۴:۴۵:۲۳

با گرايشات مهم در تجارت الكترونيك بعد از طراحي سايت درواقع شامل نام، حرفه و حوزه فعاليت و تقريبا هر چيز ديگري كه براي شروع تجارت الكترونيك خود نياز داريد را انتخاب نموده ايد. در ادامه همراه با طراحي سايت باشيد.

اين واقعيت در ارتباط با شرايط شما نيز مي باشد. مهارت ها و افراد بي شماري وجود دارند كه سعي مي كنند تا به بهترين نحو تلاش نمايند تا تجارت خود را پايدار بسازند، اما آن ها مواردي را در اختيار ندارند تا اين امر را بر همگان آشكار نمايند. گاهي اوقات ممكن است بگوييد كه "اين موضوع براي من صدق نمي كند. نقشه و برنامه ريزي من بسيار ساده و واضح مي باشد". 

شايد همين طور باشد كه شما مي‌گوييد، اما آيا فكر نمي‌كنيد كه حداقل برخي از تجارت هاي ورشكسته در زمينه تجارت هاي الكترونيك در سراسر دنيا چنين برنامه هاي واضح و ساده اي را در اختيار داشتند؟ دقيقا. در اين مقاله براي شما گرايشي در صنعت تجارت الكترونيك وجود دارد كه واقعا بايد از آن ها پيروي كنيد، مگر اينكه بخواهيد با شكست مواجه شويد.

حضور وب سايت و تجارت خود را در گوشي هاي همراه تثبيت كنيد.

 گوشي همراه! گوشي همراه! گوشي همراه. اگر كافي نيست باز هم تكرار مي كنيم. گوشي همراه! چرا اين همه تكرار مي كنيم؟ خيلي ساده است. اگر شما حضور و تجارت خود را در گوشي هاي همراه در اختيار نداشته باشيد، مانند اين است كه اصلا وجود نداريد. زماني كه مي خواهيد به دنبال آب و هواي منطقه اي باشيد، چه كار مي‌كنيد؟ گوشي همراه خود را بيرون بياوريد.

زماني كه بخواهيد كافي شاپي را نزديك محلي كه در آن قرار داريد بيابيد، چه مي كنيد؟ دوباره همان كار را تكرار مي‌كنيد. به اين موضوع نيز فكر نماييد كه آيا مي‌توانيد ژاكت زيبايي كه در سايت AMAZONE  يافت مي شود را هنگامي كه خارج از منزل هستيد، بيابيد؟ درست است. شما گوشي همراه خود را بيرون مي آوريد و به خريد آنلاين در يك سايت فروشگاهي مي پردازيد.

 انتظار مي رود كه در سال‌هاي آينده سهم گوشي همراه در معاملات تجارت هاي الكترونيك در سراسر دنيا به بالاي ۷۰ درصد برسد  و شما نيز مي‌خواهيد درآمد تجارت تان جزوي از اين آمار باشد. در اينجا چگونگي اين امر را به شما نشان مي‌دهيم: 

وب سايت و تجارت خود را براي خريداران و مشتريان گوشي همراه بهينه سازي كنيد. شما مي توانيد مسير ساده اي را در پيش بگيريد و يك وب سايتي را طراحي كنيد كه با گوشي هاي همراه مطابقت مي يابد، اگرچه اين حداقل چيزي است كه بخواهيد در تست و ارزيابي ايندكس شدن جستجو هاي گوگل موفق شويد و سئو و بهينه سازي سايت خود را ارتقاء دهيد. يك راه حل بهتر اين مي باشد كه تجربه كاربري سايت خود را افزايش دهيد و طراحي سايت ريسپانسيوي را ارائه دهيد كه محتواهاي خود را در هر ابزاري مجددا ساختاربندي مي نمايد. با موسسه و شركت طراحي وب سايت يا برنامه نويسي وب در زمينه تجارت الكترونيك در ارتباط باشيد و اجازه دهيد همه چيز طبق اصول پيش رود .

تبليغات در گوشي همراه خود را شروع كنيد

مي خواهيد بدانيد چه كساني در اين ميان مي توانند بيشترين مزيت ها را از آن خود نمايند؟ افرادي كه بسيار روي گوشي‌هاي هوشمند همراه تأكيد دارند  و تبليغاتي را در ابزارهاي همراه استارت مي زنند. حدود ۸۰ درصد از كاربران اينترنت داراي گوشي همراه هوشمند مي باشد و با توجه به اينكه استفاده از ابزارهاي همراه هر ساله 58 درصد رشد مي يابد، توجه نكردن به گوشي هاي همراه چيزي نيست كه شما مي‌خواهيد به دست بياوريد. چرا در يك رسانه اي كه توسط اكثريت افرادي در دنيا كه مخاطب تجارت شما مي باشند، مورد استفاده قرار مي گيرد و ترجيح داده مي‌شود، تبليغات نمي پردازيد؟

 ارائه خدمات به مشتريان تجارت خود را بهبود دهيد

ارائه خدمات به مشتريان مي تواند باعث موفقيت و حتي شكست تجارت شما شود. به همين سادگي. يك نظر نامتناسب و منفي مشتري مي تواند شانس افزايش فروش و درآمد تجارت را به شدت كاهش دهد. به يك آتش سوزي فكر كنيد. اگر در ابتدا شعله هاي آتش بسيار كم باشند، خيلي ترس و اضطراب را به وجود نمي آورد، اما اگر به آن توجهي نشود و رها شود،۶  ساعت بعد خبرگزاري تلويزيون اين خبر آتش سوزي بزرگ و فاجعه آميز مربوط به شما را گزارش مي دهد. شما مي توانيد موارد بسياري را براي جلوگيري از اين امر انجام دهيد. شما در تجارت و سايت خود نظرات منفي از برخي افراد كسب مي كنيد. ننشينيد و نگاه نكنيد.

به دنبال راه حلي در ذهن خود باشيد. دست به كار شويد و سعي كنيد بازدهي بالايي داشته باشيد. دريابيد كه چه كارهايي مي توانيد براي تغيير ذهنيت آن ها انجام دهيد و نظر آن ها را نسبت به خود بهبود دهيد. در سناريوي ديگري، اگر شما نظرات مثبتي را در اختيار داشته باشيد، بايد همان روند را حفظ كنيد. مركز ارائه سرويس مشتريان اجازه نمي دهد كه ايميل ها و درخواست ها بدون جواب بماند. اين امر تنها مشتريان شما را اذيت مي نمايد و باعث مي شود كه آن ها تجارت شما را ناديده بگيرند. اگر تجارت مشتري نداشته باشد، پس به چه دردي مي خورد؟

 به رسانه‌هاي اجتماعي بپردازيد

رسانه اجتماعي در زمينه تجارت الكترونيك يك اجبار مي باشد. اگر شما يك فروشگاه يا مغازه چه به صورت فيزيكي يا الكترونيكي در اختيار نداشته باشيد، چگونه با مشتريان خود در ارتباط مي شويد؟ رسانه هاي اجتماعي پايه و اصول براي پرورش روابط و بهبود دادن به آن ها محسوب مي‌شوند و بهترين مكان براي مكالمات دوطرفه بين شما و مشتريان تان به شمار مي آيد.

اين مورد كمك مي كند تا تجارت خود را به روش مشخصي تبليغ نماييد، هم چنين مي تواند به شما كمك كند تا ارائه خدمات به مشتريان خود را نيز ارتقا دهيد. براي مثال به توييتر فكر كنيد. اين روزها افراد زيادي در حال استفاده از اين سيستم عامل به عنوان كانال پشتيباني از مشتريان مي باشند تا نااميدي ها و مشكلات خود را رفع كنند و به ستايش و تمجيد برند هاي مورد علاقه خود بپردازند. تمام كاري كه بايد آن ها انجام دهند، ارسال توييتي در قسمت دايركت مشتريان  و انتظار براي پاسخگويي به آن ها مي باشد.

 
به استراتژي بازاريابي خود، ايميل را بي افزاييد

بياييد با يك ذهنيت شروع كنيم. بازاريابي ايميلي بسيار ارزان است. آمارهايي براي شما وجود دارد كه بتوانيد به اهميت اين مورد بيشتر پي ببريد:

- ايميل هاي معاملاتي و تجاري 8 برابر ساير ايميل ها  باز شده و كليك مي شوند و مي‌توانند ۶ برابر ايميل‌هاي عادي درآمد تجارت ها را بي افزايند.
- ايميل هاي شخصي سازي شده ميزان افزايش كليك روي آن ها را حدود ۱۴ درصد افزايش مي دهد و ميزان تبديل مخاطبين به مشتريان را به حدود ۱۰ درصد ارتقاء مي دهد و در نهايت ۶ برابر ايميل هاي ديگر، ميزان معاملات را بيشتر مي نمايد.
 - بازاريابي ايميلي به صورت ميانگين داراي سود بازگشت از سرمايه 3800 درصدي مي باشد.

 قرار دادن ايميل در استراتژي بازاريابي تان مي تواند به روش هاي متنوعي انجام شود. شما مي توانيد ايميل هاي اتوماتيكي را براي پرداخت هايي كه در سايت تان انجام مي‌شود، ارسال كنيد كه همين امر افزايش احتمال خريد را بيشتر مي كند. هم چنين مي توانيد خبرنامه هاي متداولي را براي مخاطبين ارسال كنيد تا اطمينان حاصل نماييد كه آن ها هم چنان مخاطبين شما خواهند ماند.

هر كاري كه در طراحي سايت اصفهان مي كنيد فرقي ندارد، اطمينان حاصل كنيد كه ايميل هاي شما واقعاً براي مشتريان منفعت دارد. در غير اين صورت شما فرصت طلايي را از دست مي‌دهيد و ايميل تان به بخش SPAM  هدايت مي‌شود.

يك برنامه ارجاعي را ارائه كنيد

 برنامه هاي ارجاعي بسيار شگفت انگيز مي باشند، زيرا آن ها مي توانند يك مشتري خوشحال و خشنود را به دو، سپس به چهار، و سپس به هشت و x مشتري خوشحال و راضي تبديل نمايند. برنامه هاي ارجاعي مانند يك ميكروب و ويروس مي باشد كه به جاي اينكه شما را مريض نمايد، به بدن شما سود و منفعت نمي رساند. شما مي توانيد به طور مثال براي خريد بعدي مشتريان خود، ۲۰ درصد تخفيف در نظر بگيريد. تا زماني كه شما براي بازگشت مجدد مشتريان انگيزه هايي را به آن ها ارائه داريد، بيشتر مي توانيد مشتريان را همراه تجارت خود نگاه داريد.

روي تجربه كاربري تمركز كنيد

 تجربه كاربري در تجارت الكترونيك بسيار مهم و ضروري مي باشد. ارائه سرويس به مشتريان مي تواند باعث شكست يا موفقيت تجارت شما شود. مطمئنا شما نمي‌خواهيد كه مشتريان وارد وب سايت به نظر بسيار پيچيده و براي استفاده بسيار سخت، وارد شوند و بدون خريد كردن آن را ترك كنند. خيلي از اين موارد مربوط به تجربه كاربري مي باشد. اگر شما تجربه كاربري مشخص و بهتري را ارائه مي داريد، جستجوي مشتريان را از زمان ورود به سايت تا پرداخت بسيار ساده و خشنود مي سازيد و به اين ترتيب درآمد و فروش تجارت تان افزايش خواهد يافت.

  تجربه كاربري در عمل

در طراحي سايت اصفهان  بهبود دادن تجربه كاربري دقيقا چيزي است كه CHESAPEAKE BAY CANDLE زماني كه در موسسه بازاريابي ديجيتالي فعاليت مي كرد، انجام داد و وب سايت آن ها را با تمركز بر تجربه كاربري تغيير داد. نه تنها آن ها به اين ترتيب به انتظارات خود دست  يافتند، بلكه فروش تجارت الكترونيكي خود را افزايش دادند و ميزان تبديل مخاطبين به مشتريان آن ها ظرف دو ماه اول بعد از راه اندازي وب سايت، به طرز چشمگيري ارتقاء يافت.

پرسشنامه اي را بعد از خريد مشتريان مهيا نماييد

بسيار اهيمت دارد كه بعد از صحبت كردن درباره تجربه كاربري، به اين مورد بپردازيم، زيرا اين دو در كنار يكديگر عمل مي كنند. چه كسي بهتر از فردي كه به تازگي پرداختي در وب سايت شما انجام داده است، مي تواند به شما بگويد چگونه مي توانيد سرويس هاي تان را بهبود دهيد؟ آن ها مي توانند به شما هر آنچه كه دوست دارند و دوست ندارند و حتي تغييراتي كه فكر مي كنند مي توانند تعاملات و معاملات موجود در سايت تان را بهبود دهند، مي گويند. شما مي توانيد انگيزه هايي را براي آن ها مهيا كنيد و احتمال خريدهاي آينده را با ارائه تخفيف‌هاي به آن ها افزايش دهيد. به من اعتماد كنيد، اين مورد واقعاً كمك كننده است.

 عوامل دعوت به عمل را نيز فراهم نماييد

 عوامل دعوت به عمل مواردي از جمله دكمه ها، لينك هاي متني و يا هر چيزي مي باشند كه باعث مي شود كاربر در برخي از بخش هاي سايت با اهداف مشخصي كليك نمايد. عوامل دعوت به عمل مواردي را برجسته مي سازند و تفاوت ميان افرادي كه به محصول نگاه مي‌كنند يا خريد مي نمايند و كساني كه به جستجو در فروشگاه اينترنتي آنلاين مي پردازند و در خبرنامه شما اشتراك مي يابند را مشخص مي نمايند.

دكمه هاي رسانه اجتماعي مي تواند باعث شود تا كاربران، شما و تجارت تان را در سيستم عامل هاي اجتماعي فالو كنند. دكمه هاي "اشتراك بيابيد"  اطمينان حاصل مي كند كه شما حضور متداوم و پايداري را در صندوق ورودي ايميل آن ها در اختيار داريد.

 تحويل به موقع سفارشات مشتريان وب سايت تجارت تان.

 اين مورد در انتهاي اين ليست قرار گرفته است، اما چيزي از ارزش‌هاي آن كم نمي شود. "زمان" بسيار گرانبها است و مردم همه چيز را همان لحظه مي خواهند، نه فردا يا يك روز ديگر، همين حالا. مثالي در اين زمينه بهتر از AMAZON نمي باشد كه سيستم ارائه سفارشاتي را براي مشتريان فراهم مي‌كند كه سفارشات شان را در عرض ۳۰ دقيقه و يا حتي كمتر با استفاده از هواپيماي بدون سرنشين تحويل مي گيرند. تحقيقات نشان داده است كه 9 عدد از هر 10 مشتري مي گويند كه ارسال رايگان سفارشات اولين انگيزه آن ها براي خريد كردن آنلاين مي باشد و ۶۹ درصد تحويل يك روزه و ۶۸ درصد به بازگشت كالا و دريافت هزينه پرداخت شده و تعويض سفارشات اهميت مي دهند.

 نياز به طراحي سايت داريد ؟ قبل از آن با شماره تلفن هاي بالاي سايت تماس بگيريد و يا با مراجعه به صفحه تماس با ما شركت درخواست مشاوره كنيد . همچنين با رفتن به صفحه ثبت سفارش ميتوانيد سفارش خود را ثبت كرده تامشاورين سارين وب با شما تماس بگيرند . طراحي سايت ، سئو و بهينه سازي سايت خود را با سارن وب تجربه كنيد .

موضوع:
برچسب‌ها: ،

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ]
تاریخ امروز
آمار بازدیدکنندگان
ابزارک هاى وبلاگ